Trabzonspor - Genclerbirligi (liga, 4. kolo)
  • 17.09.2017 - 20:00
    Basaksehir - Trabzonspor (liga, 5. kolo)

Jano prispel gólom pri triumfe s Izraelom

Futbalisti Slovenska úspešné vstúpili do roku 2014. V prvom prípravnom zápase vyhrali v stredu podvečer Netanyii nad domácim Izraelom 3:1. Druhý zásah nášho tímu strelil obranca Ján Ďurica.

Zverenci trénera Jána Kozáka nalomili nepríjemného súpera už v prvom polčase zásluhou útočníka Jakubka. Ďalšie góly pridali po prestávke, keď sa presadil aj Jano Ďurica, ktorý si výborne nabehol na center spoluhráča Stocha a hlavou rozvlnil sieť. Hoci Izrael v závere znížil, naše zaslúžené víťazstvo ešte spečatil Mak. ,,Myslím, že môžeme byť spokojný nielen s výsledkom, ale aj s predvedenou hrou. To bol náš zámer odohrať dobrý duel a vstúpiť do nového roka víťazne,” povedal Ján Ďurica. ,,Dodržali sme taktiku, ktorú sme si povedali a hoci súper mal svoju kvalitu, myslím, že sme vyhrali zaslúžene,” pokračoval skúsený obranca a na margo svojho gólu dodal: ,,Išlo o nacvičenú akciu. Polovica toho gólu patrí Miňovi Stochovi.”

6. marec 2014 | komentárov: 0 | kategória: Reprezentácia SR | autor: