Jano prispel gólom pri triumfe s Izraelom

Futbalisti Slovenska úspešné vstúpili do roku 2014. V prvom prípravnom zápase vyhrali v stredu podvečer Netanyii nad domácim Izraelom 3:1. Druhý zásah nášho tímu strelil obranca Ján Ďurica.

Zverenci trénera Jána Kozáka nalomili nepríjemného súpera už v prvom polčase zásluhou útočníka Jakubka. Ďalšie góly pridali po prestávke, keď sa presadil aj Jano Ďurica, ktorý si výborne nabehol na center spoluhráča Stocha a hlavou rozvlnil sieť. Hoci Izrael v závere znížil, naše zaslúžené víťazstvo ešte spečatil Mak. ,,Myslím, že môžeme byť spokojný nielen s výsledkom, ale aj s predvedenou hrou. To bol náš zámer odohrať dobrý duel a vstúpiť do nového roka víťazne,” povedal Ján Ďurica. ,,Dodržali sme taktiku, ktorú sme si povedali a hoci súper mal svoju kvalitu, myslím, že sme vyhrali zaslúžene,” pokračoval skúsený obranca a na margo svojho gólu dodal: ,,Išlo o nacvičenú akciu. Polovica toho gólu patrí Miňovi Stochovi.”

 

 

6. marec 2014 | komentárov: 0 | kategória: Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!