Jano už zarezáva v Španielsku

Futbalisti Lokomotivu Moskva sa po dvojtýždňovom sústredení v Portugalsku presunuli do ďalšej destinácie. V najbližších dňoch budú ladiť formu na jarnú časť ruskej ligy v španielskom meste Xeréz. V kádri trénera Kučuka nechýba ani náš obranca Ján Ďurica. 

Slovenský reprezentant dostal po prvom hernom sústredení v Portugalsku od bieloruského kouča Leonida Kučuka pár dní voľno a odskočil si na Slovensko. „Bol som doma tri dni, ale už opäť naplno zarezávam. V pondelok som sa pripojil k mužstvu v Španielsku, kde nás čaká teraz ďalšie sústredenie v rámci, ktorého odohráme aj prípravné súboje. V Portugalsku sme hrali zatiaľ dva zápasy, ktoré sme vyhrali a nastúpil som v oboch po jednom polčase. Dokonca som bola kapitánom,“ vyjadril sa obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica. V kádri jesenného lídra ruskej ligy nastali už prvé zmeny. „Mužstvo opustil Caicedo, ktorý zamieril do Dubaja a odchádza aj Obinna. Do kádra zatiaľ nikto nepribudol, trénujú s nami iba chalani z béčka,“ dodal na záver Jano.

28. január 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!