Jano už zarezáva v príprave | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Jano už zarezáva v príprave

Futbalisti Lokomotivu Moskva sa už niekoľko dní pripravujú na jarnú časť ruskej ligy. V kádri trénera Leonida Kučuka nechýba ani slovenský obranca Ján Ďurica.

Moskovčania po jesennej časti zimujú na vedúcej pozícii a tak majú pred jarnou časťou veľké ambície. Vedenie klubu neponecháva nič na náhodu a tím trénera Kučuka má naplánovanú kvalitnú prípravu. „Začali sme druhý januárový týždeň. Najskôr sme boli v Moskve vo svojom tréningovom centre, kde sme absolvovali testy,“ vyjadril sa slovenský reprezentant v službách Lokomotivu Ján Ďurica. Momentálne sa ruský klub nachádza na sústredení v Portugalsku. „Chodíme sem každý rok, pobudneme tu niekoľko dní,“ pokračoval Jano, ktorý verí, že jeho tím sa dobre pripraví na náročnú jarnú časť. V rámci pobytu v Portugalsku majú hráči Lokomotivu naplánované aj prípravné súboje. Vo štvrtok zdolali miestny klub Esperanzu 5:0, budúci týždeň ich čaká duel proti portugalskému ligistovi Olhanense.

17. január 2014 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!