Lokomotiv zimuje na prvom mieste

Futbalisti Lokomotivu Moskva iba remizovali v poslednom jesennom 19. kole proti Kazani 0:0. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu si napriek tomu udržal prvú priečku.

Hoci mali Moskovčania v pláne udržať si minimálne dvojbodový náskok na Zenit Petrohrad, dokázali v poslednom kole na svojej pôde iba remizovať s Kazaňou 0:0. ,,Udržali sme si však prvé miesto a budeme zimovať na čele, čo je výborné. Ukázali sme v jesennej časti, že je v našich silách popasovať sa o titul. Hrali sme dobre, dávali góly, takže môžeme byť spokojní,” vyhlásil slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.

Ten aj v poslednom zápase nastúpil v základnej zostave a celú jeseň tak nevynechal ani sekundu na trávniku. ,,Určite ma teší, že som si výkonmi získal dôveru trénera Kučuka. Cítil som sa v hernej pohode,” pokračoval Jano, ktorý sa už teší na zaslúženú dovolenku. ,,Pôjdem na pár dní do Dubaja a potom sa už teším na vianočné sviatky v kruhu rodiny,” dodal Jano.

8. december 2013 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!