Jano: Chceme zimovať na čele

Posledné 19. kolo jesennej časti absolvujú v sobotu o 15.30 h futbalisti Lokomotivu Moskva na domácej pôde proti Rubinu Kazaň. V zostave domácich nebude chýbať ani slovenský obranca Ján Ďurica.

Moskovčania majú pred zimnými dovolenkami jasný cieľ. ,,Chceme vyhrať a udržať si prvú priečku. To je náš hlavný cieľ,” vyjadril sa pred stretnutím s Kazaňou slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica. ,,Určite nás nečaká ľahký duel, v Moskve je už chladno, ale máme formu, hráme v hernej pohode, takže si veríme,” pokračoval Jano, ktorý by nemal chýbať v základnej zostave. V poslednom vystúpení síce dohrával s boľavým pravým kolenom, ale našťastie sa o vážnejšie zranenie nejedná. ,,Bol som aj na vyšetrení magnetickou rezonanciou. Koleno ma síce ešte pobolieva, ale nejde o nič vážne, takže som k dispozícii trénerovi,” dodal Ďurica, ktorý po zápase naberie kurz Slovensko a potom sa už teší na zaslúženú dovolenku.

6. december 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!