Jano: Zápas som dohrával v bolestiach

Už sú na čele tabuľky! Futbalisti Lokomotivu Moskva vyhrali v 18. kole ruskej ligy na pôde Kubaňu Krasnodar 3:1. Celý duel v drese hostí odohral aj náš obranca Ján Ďurica, ale dohrával so zraneným kolenom.

Moskovčania rozhodli o zisku cenných troch bodov už v prvom polčase, keď domácim za tridsať minút nastrieľali tri góly. ,,Mali sme skvelý prvý polčas. Hrali sme naozaj výborne, premieňali šance a rozhodli o osude súboja. To, čo sme si v kabíne povedali, že musíme tento zápas zvládnuť, sme aj naplnili,” vyjadril sa obranca Lokomotivu Ján Ďurica. Ten tradične odohral celé stretnutie, ale s veľkými problémami. ,,Hneď na úvod zápasu ma zasiahol do pravého kolena kopačkou hráč domácich. Síce som zápas dohral, ale s bolesťami. Koleno mi cez noc stuhlo, čaká ma teraz vyšetrenie magnetickou rezonanciou. Dúfam, že to nebude nič vážne a budem môcť posledný jesenný zápas absolvovať,” pokračoval Jano, ktorého teší fakt, že jeho tím sa kolo pred koncom jesennej časti dostal na čelo tabuľky, keď o dva body predbehol Zenit Petrohrad. ,,Je to skvelé, verím, že posledný duel doma proti Kazani zvládneme a prezimujeme na čele,” dodal Jano.

3. december 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!