Jano relaxoval v cirkuse

Futbalisti Lokomotivu Moskva nastúpia v pondelok o 16.30 h na predposledný duel jesennej časti na pôde Kubaňu Krasnodar. Cieľom Lokomotivu aj s našim obrancom Jánom Ďuricom je naplno bodovať a dostať sa na čelo tabuľky.

Železničiari v minulom 17. kole využili zaváhanie Zenitu Petrohrad a dotiahli sa na nich bodovo. Od prvej priečky ich delí iba jeden gól a práve v pondelok proti Krasnodaru by sa mohli dostať na líderskú pozíciu. ,,V kabíne sa o tom veľmi nebavíme. Skôr si hovoríme to, aby sme sa psychicky pripravili na posledné dve jesenné kolá a ešte nemysleli na dovolenky. Máme to dobre rozbehnuté, ale musíme odohrať ešte dva zápasy a dať do nich všetko,” vyjadril sa slovenský obranca Ján Ďurica. ,,Proti Krasnodaru to nebude ľahký zápas, ale našou výhodou zase môže byť to, že u nich je dobré počasie, takže terén bude kvalitný a to nám vyhovuje. Sme favoritom tohto súboja a verím, že to aj potvrdíme,” pokračoval Jano, ktorý si v týždni odskočil do ruského cirkusu. ,,Bol som s bratom a jeho priateľkou. Sú tu na návšteve, takže sme sa boli odreagovať a dobre sme sa zabavili,” dodal na záver.

30. november 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!