Jano: V derby chceme skalp Dinama

Futbalistov Lokomotivu Moskva čaká v nedeľu o 10.30 derby súboj proti moskovskému Dinamu. Mužstvu nášho Jána Ďuricu potrebujú naplno bodovať, aby si udržali druhé miesto a kontakt s lídrom súťaže Zenitom Petrohrad.

Po dvojtýždňovej prestávke kvôli povinnostiam národných tímov pokračuje zápasmi 17. kola cez víkend aj ruská liga. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu čaká na svojom štadióne mestské derby proti Dinamu. ,,Vieme, že nás čaká ťažký zápas, veď Dinamo je iba štyri body za nami. Potrebujeme vyhrať, aby sme si udržali svoje postavenie a naďalej dýchali na chrbát lídrovi Zenitu Petrohrad. To je náš cieľ a myslím, že aj reálny, pretože v tomto ročníku hráme dobre,” vyjadril sa skúsený slovenský obranca Ján Ďurica. Ten v tejto prebiehajúcej sezóne zatiaľ nevynechal v zostave Lokomotivu ani sekundu a aj proti Dinamu by mal nastúpiť od úvodu. ,,Očakávame aj veľa divákov, už sa na duel teším,” doplnil Jano.

22. november 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!