Proti Gibraltáru bez Jana

Slovenskí futbalisti sa dnes rozlúčia s rokom 2013 súbojom proti Gibraltáru o 19.30 h. Po piatkovom triumfe vo Vroclavi nad domácim Poľskom 2:0, dostali viacerí hráči základného kádra voľno na čele s obrancom Jánom Ďuricom.

Naši futbalisti predviedli v piatkovom stretnutí proti Poľsku vynikajúci výkon a po góloch Kucku s Makom senzačne vyhrali pred 40-tisícovým hľadiskom vo Vroclavi 2:0. Celý duel v slovenskom drese absolvoval aj obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica. ,,Podali sme bojovný výkon, presne taký, aký nám tréner Kozák neustále prizvukuje. navyše sme hrali so srdcom. Opäť sme sa presvedčili, že vieme hrať futbal aj so silnými súpermi,” vyjadril sa Ďurica. ,,Škoda, že kvalifikácia nám nevyšla, ale teší ma, že sme sa s rokom 2013 rozlúčili víťazstvom,” doplnil Jano, ktorý odohral celý zápas. V posledom oficiálnom stretnutí národného tímu proti Gibraltáru dostal od kouča Kozáka voľno. ,,Víkend som ešte strávil s rodinou a pondelok som už odletel do Moskvy, aby som sa pripojil k svojmu ruskému klubu,” doplnil na záver.

19. november 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!