Pred Poľskom si užil hokej na Slovane

Futbalová reprezentácia Slovenska už v piatok o 20.45 h odohrá prípravný duel proti Poľsku vo Vroclavi. V kádri nechýba ani obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica, ktorí si v stredu so spoluhráčmi užili v Bratislave hokejový duel KHL.

Slovenský tím ukončí tento rok dvojzápasom proti Poľsku v piatok a v utorok ich čaká v Portugalsku súboj s Gibraltárom. Zverenci trénera Jána Kozáka si pred odletom do Vroclavi, kde sa zajtra súboj uskutoční, odreagovali v stredu na hokejovom súboji KHL medzi bratislavským Slovanom a Chanty-Mansijsk. ,,Bolo to super spestrenie prípravný pred duelom v Poľsku. Ja som bol v Bratislave na hokeji prvýkrát a užil som si to. Hoci Slovan nezačal dobre a prehrával 0:2, chalani to nezabalili a zápas otočili a napokon vyhrali. Teší nás, že sme im priniesli šťastie,” povedal obranca Ján Ďurica.

Už dnes odleteli futbalisti do dejiska piatkového zápasu a väčšina hráčov má na Poľsku iba tie najlepšie spomienky. ,,Veď v roku 2009 sme si práve v Poľsku vybojovali historický postup na majstrovstvá sveta, takže na tohto súpera a krajinu budeme vždy spomínať v dobrom. Teraz nás čaká prípravný duel, ale napriek tomu chceme predviesť dobrý výkon a vyhrať,” vyjadril sa na margo zápasu obranca Lokomotivu Ján Ďurica.

14. november 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!