Tomsk zastavil Lokomotiv

Futbalisti Lokomotivu Moskva nečakane zaváhali v 16. kole ruskej ligy na pôde Tomsku. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu prehral 0:2, slovenský obranca odohral celý súboj.

Železničiari boli v tomto súboji jasným favoritom, ale na trávniku Tomsku to nepotvrdili. Už do prestávky dvakrát inkasovali, navyše v závere prvého dejstva hrali bez vylúčeného Tarasova. ,,Zápas nám nevyšiel, takže nemôžeme byť spokojní. Chceli sme určite získať ďalšie body, ale odchádzame naprázdno,” vyjadril sa nespokojný bieloruský kouč na lavičke Lokomotivu Leonid Kučuk.

Moskovčania tak po ôsmich dueloch bez prehry našli tretikrát v sezóne premožiteľa. Celé stretnutie v zostave favorita absolvoval aj slovenský reprezentant Ján Ďurica, ktorý po zápase odcestoval domov, pretože už v pondelok sa musí trénerovi národného tímu Jánovi Kozákovi hlásiť v Senci. Slovenský tím čaká v piatok prípravný súboj proti Poľsku. ,,Hoci to bude iba príprava, určite chceme v tomto zápase podať najlepší výkon,” vyjadril sa Jano.

10. november 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!