Jano: Ideme si po tri body

Futbalisti Lokomotivu Moskva odohrajú zápas 16. kola ruskej ligy v sobotu o 10.30 h na pôde predposledného Tomsku. Tím nášho Jána Ďuricu je jasným favoritom a nič iné ako tri body neberie. 

Železničiari pocestujú do Tomsku v úlohe jasného favorita. Zverenci bieloruského trénera Leonida Kučuka sú z 33. bodmi na druhom mieste, zatiaľ čo domáci okupujú s deviatimi bodmi iba predposledné miesto. „Vieme, že sme favoriti, ale nebude to ľahké. Ale sme v hernej pohode, nálada v kabíne je výborná, takže verím, že získame ďalšie tri body a budeme naďalej atakovať prvú priečku Zenitu Petrohrad,” vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.

Ten doposiaľ  nastúpil v každom súboji v základnej zostave a nevynechal ani sekundu. Aj v Tomsku by nemal chýbať na trávniku. „Cítim sa super, hrávam, mužstvu sa darí a to je najdôležitejšie,” doplnil Ďurica, ktorý po zápase odlieta na Slovensko, aby budúci týždeň bol k dispozícii národnému mužstvu v prípravnom súboji s Poľskom.

7. november 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!