Ďurica: Diváci chýbali, ale máme tri body!

Ani prázdne tribúny ich nezastavili v ceste za ďalším víťazstvom. Futbalisti Lokomotivu Moskva zdolali v derby zápase moskovský Spartak 3:1. Náš obranca odohral opäť celý zápas!

Železničiari síce nastúpili na svojom štadióne na súboj 15. kola ruskej ligy, ale domácim tímom bol v zápise Spartak Moskva. Stretnutie sa navyše hralo bez divákov, keďže fanúšikovia Spartaku vyvádzali počas pohárového súboja. ,,Určite, že fanúšikovia na tribúnach chýbali, hrať pred prázdnym hľadiskom, nie je ideálne. Naši diváci však boli skvelí, prišli nás pred zápasom podporiť do tréningového centra. Hrali sme samozrejme aj pre nich,” vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica. ,,Zápas sme zvládli veľmi dobre po taktickej i psychickej stránke. Viedli sme 2:0, dostali sa do hernej pohody a aj keď súper znížil, napokon sme pridali tretí gól a tri body si ustrážili,” pokračoval slovenský reprezentant, ktorý tradične nastúpil v základnej zostave a odohral celý duel. ,,Som rád, že sa nám darí, znížili sme aj stratu na vedúci Petrohrad na tri body. Verím, že v tomto ročníku, ak budeme podávať takéto výkony naďalej, tak máme šancu bojovať o titul,” doplnil Jano, ktorého tréner Kozák nominoval do slovenskej reprezentácie na priateľský zápas 15. novembra proti Poľsku. ,,Som rád za pozvánku. Bude to síce iba príprava, ale chcem sa rozlúčiť s týmto rokom víťazne a predviesť hlavne dobrý výkon,” dodal Ďurica.

4. november 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!