Jano: Budeme hrať ako doma

Po nečakanom vypadnutí z ruského pohára čaká na futbalistov Lokomotivu Moskva už v nedeľu 3. novembra o 15.00 h derby zápas proti Spartaku. Mužstvo nášho obranca Jána Ďuricu bude síce hosťujúcim tímom, ale zápas sa odohrá na štadióne Lokomotivu.

Hoci tréner Leonid Kučuk dal v  Ruskom pohári proti Rotoru Volgograd viacerým hráčom vrátané nášho Jána Ďuricu voľno, napriek tomu je vypadnutie prekvapením. Futbalisti Lokomotivu sa tak budú chcieť fanúšikom revanšovať práve v nedeľňajšom derby proti Spartaku. V lige sa zatiaľ Lokomotivu darí, sú na druhom mieste a proti Spartaku by chceli bodovať. ,,Síce v zápise budeme figurovať ako hosťujúce mužstvo, prakticky budeme domáci, lebo stretnutie sa odohrá práve na našom štadióne. Tak si to vybral Spartak a nám to iba vyhovuje,” prezrádza slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.

Železničiarom sa však proti Spartaku nedarí a negatívnu sériu by chceli konečne zlomiť. ,,Tréner nám povedal, nech súboj so Spartakom berieme ako každý iný. Hlavne nech sa na neho dobre pripravíme po psychickej stránke. Verím, že to zvládneme a získame tri body. To je náš cieľ, naháňať v tabuľke vedúci Petrohrad,” dodal Ďurica, ktorý by nemal chýbať v základnej zostave.

1. november 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!