Lokomotiv získal aj skalp Kazane

Futbalisti Lokomotivu Moskva si naďalej držia v ruskej lige skvelú fazónu. V nedeľu v 14. kole dokázali vyhrať 2:1 na pôde Rubinu Kazaň a stále si držia druhé miesto v tabuľke. Celý duel opäť odohral aj obranca Ján Ďurica.

Moskovčania už pred súbojom avizovali, že si idú do Kazane po body, aby naďalej dýchali na chrbát lídrovi súťaže Zenitu Petrohrad. Zverenci trénera Leonida Kučuka to na trávniku aj naplnili a po výbornom výkone zvíťazili 2:1. ,,Boli sme od úvodu lepším tímom vo všetkých herných činnostiach. Aj kouč Kazane po súboji priznal, že dnes na Lokomotiv nestačili. Sme radi, že sme šance využili a vyhrali. Získali sme ďalšie cenné víťazstvo. Dôležité je to, že pokyny,ktoré nám tréner dal, sme na ihrisku aj splnili,” vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý opäť odohral v základnej zostave celý súboj. Najbližšie čaká železničiarov cez víkend derby zápas proti Spartaku Moskva.

28. október 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!