Jano: Pozor na Kazaň!

Futbalistov Lokomotivu Moskva čaká v nedeľu o 10.30 h zápas 14. kola ruskej ligy na pôde Rubinu Kazaň. Hoci železničiari sú favoritom tohto súboja, náš obranca Ján Ďurica očakáva ťažký zápas.

Moskovčania si v predošlom kole urobili v kabíne dobrú náladu, keď doma deklasovali 4:0 Tomsk. V nedeľu ich však čaká veľmi ťažký protivník Rubin Kazaň. Hoci postavenie v tabuľke hovorí, že Lokomotiv by mal jasne vyhrať, pretože je na druhom mieste, zatiaľ, čo ich súper na ôsmom, náš obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica varuje pred Kazaňou. ,,Každý rok hrajú pravidelne pohárové súťaže. Majú veľmi dobré mužstvo, hoci momentálne v tabuľke sú až na ôsmom mieste a postrácali dosť bodov. Nesmieme ich podceniť a musíme sa dať pozor,“ vyjadril sa obranca moskovského tímu Ján Ďurica.

Moskovčania majú pred súbojom jasný cieľ. ,,Chceme určite bodovať a atakovať naďalej lídra súťaže Petrohrad, na ktorý strácame päť bodov. Nálada v kabíne je dobrá, všetci sa už tešíme na zápas a verím, že z Kazane budeme odchádzať spokojní,“ dodal Ďurica, ktorý v tomto ročníku nevynechal v zostave ani minútu.

 

26. október 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!