Lokomotiv deklasoval Perm: Jano sa teší z dôvery trénera

Po dvoch remízach si futbalisti Lokomotivu Moskva opäť pripísali všetky body. V pondelkovej dohrávke 13. kola vyhral tím nášho obrancu Jána Ďuricu nad Amkarom Perm hladko 4:0. Slovenský reprezentant odohral celý duel.

Železničiari išli do súboja s Permom s jasným cieľom. „Po dvoch remízach, keď sme stratili body, sme chceli naplno bodovať, aby sme ostali v kontakte s lídrom súťaže Zenitom Petrohrad,“ vyjadril sa slovenský reprezentant v službách Lokomotivu Ján Ďurica.
Zverenci bieloruského trénera Leonida Kučuka mali stretnutie od začiatku pod kontrolou a už v prvom polčase strelili dva góly. „Po prestávke sme pridali ďalšie dva zásahy a kontrolovali sme výsledok. Sme radi, že sme doma pred fanúšikmi získali všetky body,“ pokračoval Ďurica, ktorý opäť odohral celé stretnutie a v tomto ročníku zatiaľ nechýbal na trávniku ani minútu.
„Teší ma, že mám dôveru trénera a cítim sa v hernej pohode,“ dodal. Nášmu futbalistovi v tomto zápase držali v hľadisku palce aj kamaráti zo Slovenska, ktorí ho prišli navštíviť na pár dní.. Najbližšie čaká Lokomotiv najbližšiu nedeľu súboj na pôde Rubinu Kazaň.

V zápase si fanúšikovia uctili aj dvoch mŕtvych priaznivcov Lokomotivu, ktorí zahynuli pri automobilovej nehode.

Fotogalériu zo zápasu Lokomotiv – Perm nám poskytla Elena Rybakova.

21. október 2013 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: