Jano: Potrebujeme vyhrať!

Po reprezentačnej prestávke pokračuje cez víkend ruská liga zápasmi 13. kola. Futbalisti Lokomotivu Moskva nastúpia v pondelok doma o 17.00 h proti Amkaru Perm. V základnej zostave by opäť nemal chýbať aj slovenský obranca Ján Ďurica.

Moskovský klub v posledných dvoch ligových kolách iba remizoval, ale napriek tomu si v silnej konkurencii drží výbornú druhú priečku, keď na lídra súťaže Zenit Petrohrad stráca päť bodov. „Reprezentačné zápasy sú už za mnou a teraz sa už naplno sústredím opäť na ruskú ligu. Čakajú nás dva ťažké zápasy, najbližšie doma v pondelok Perm, ktorý mal v posledných dueloch dobrú formu. My sme dvakrát iba remizovali, stratili nejaké body, takže potrebujeme opäť vyhrať, aby sme držali krok s lídrom súťaže Petrohradom,“ vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorým v tomto ročníku odohral všetkých dvanásť stretnutí v základnej zostave.
„Som rád, že mám dôveru, cítim sa dobre. Verím, že proti Permu to zvládneme, hráme navyše doma a budeme mať aj podporu fanúšikov,“ dodal Jano, ktorý bude mať v hľadisku aj podporu svojich kamarátov zo Slovenska.

18. október 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!