Chceme si zachovať svoju tvár

Futbalisti Slovenska absolvujú v piatok v Aténach o 20.45 h svoj predposledný kvalifikačný súboj o MS 2014, kde sme už stratili šancu zúčastniť sa. Zverenci trénera Jána Kozáka nastúpia proti Grécku a v nominácii nechýba ani obranca Ján Ďurica. 

Naši futbalisti sa na piatkový duel G-skupiny pripravujú od pondelka v Senci. Kurz Atény, kde sa zápas proti Grécku odohrá, nabrali vo štvrtok ráno. Zverenci trénera Jána Kozáka už nemajú ani teoretickú šancu postúpiť na vlaňajší svetový šampionát do Brazílie. „Septembrová domáca prehra s Bosnou a Hercegovinou 1:2 ukončila naše šance. Vieme, že v Grécku a následne utorok v súboji proti Lotyšsku už nemôžeme bojovať o Brazíliu, ale chceme si zachovať svoju tvár, ktorú sme ukázali práve v posledných dvoch zápasoch s Bosnou, kde sme hrali naozaj veľmi dobre,” vyjadril sa obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica, ktorý nechýba v nominácii. „Gréci doma budú chcieť vyhrať, ide im o priamy postup, ale my tiež potrebujeme body, aby sme boli pred ďalším žrebom v lepšom koši. Navyše nemáme čo stratiť, môžeme si tieto dva súboje užiť a ukázať, že futbal hrať vieme. Chceme sa aj kvôli našim fanúšikom rozlúčiť s kvalifikáciou víťazne,“ dodal Ďurica.

9. október 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!