Bod ratovali po prestávke

Druhú remízu po sebe zaznamenali futbalisti Lokomotivu Moskva v ruskej lige. V 12. kole remizovali na ihrisku Samary 2:2, keď bod ratovali po prestávke. Celý duel v drese železničiarov tradične odohral obranca Ján Ďurica.

Moskovčania cestovali do Samary s cieľom vyhrať, aby na vedúci Petrohrad nestratili ďalšie body. Zverenci bieloruského trénera Leonida Kučuka však odohral slabý prvý polčas, v ktorom až dvakrát inkasovali. ,,Nehrali sme dobre, inkasovali sme dva góly a potom s auž zápas ťažko otáčal,” vyjadril sa Kučuk. Po prestávke muselo byť v kabíne Lokomotivu dusno, pretože v druhom dejstve sa moskovský klub výrazne zlepšil, čoho výsledkom boli dva góly. Tie však stačili iba na remízu 2:2. ,,Chceli sme vyhrať, aby sme boli v kontakte s lídrom súťaže Petrohradom,” vyjadril sa slovenský reprezentačný obranca Ján Ďurica, ktorý odohral celý zápas. Aj napriek zaváhaniu ostal Lokomotiv na druhom mieste a na Petrohrad stráca päť bodov. ,,Teraz máme prestávku kvôli reprezentácii, takže teraz sa už sústreďujem na zápasy v Grécku a Lotyšsku,” dodal Ďurica, ktorý sa v pondelok bude hlásiť trénerovi Jánovi Kozákovi na zraze v Senci.

7. október 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!