Jano: Do Samary si ideme po tri body

Futbalisti Lokomotivu Moskva nastúpia v sobotu o 14.00 h na duel 12. kola ruskej ligy na pôde Samary. Mužstvo nášho obrancu Jána Ďuricu je favoritom a myslí jednoznačne na zisk troch bodov.

Železničiari v minulom kole doma iba remizovali s Tomskom 0:0 a tak na lídra súťaže Zenit Petrohrad strácajú už tri body. ,,Do Samary si ideme po víťazstvo. Vieme, že nás nečaká ľahký duel, ale ktorý zápas je ľahký. Sme favoritom tohto súboja a verím, že to na trávniku aj potvrdíme. Na Petrohrad strácame tri body, takže ak ich chceme naháňať a bojovať o prvé miesto, tak potrebujeme naplno bodovať, aby sme s nimi držali kontakt,” vyjadril sa slovenský reprezentant v službách Lokomotivu Ján Ďurica.

Rodák z Dunajskej Stredy po zápase cestuje späť s tímom do Moskvy, ale následne odchádza na Slovensko. ,,Čaká ma kvalifikačný dvojzápas proti Grécku a Lotyšsku. Už v pondelok sa mám trénerovi hlásiť na zraze v Senci,” dodal Ďurica.

4. október 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!