Malatyaspor - Trabzonspor (liga, 9.kolo)
  • 29.10.2017 - 19:30
    Trabzonspor - Galatasaray (liga, 10.kolo)

Lokomotiv stratil dva body

Futbalisti Lokomotivu Moskva iba remizovali v 11. kole ruskej ligy na domácom štadióne s Tomskom 0:0. V drese domácich tradične odohral celé stretnutie náš obranca Ján Ďurica, ktorý v 57. minúte dostal žltú kartu.

Moskovčania nastupovali do súboja dovtedy s tretím najhorším tímom ruskej ligy s jasným cieľom naplno bodovať. Zverenci bieloruského trénera Leonida Kučuka mali od úvodu prevahu, ale nedokázali sa tentoraz strelecky presadiť. V závere dokonca mali početnú výhodu o jedného muža, keď Tomsk dohrával v desiatich, ale ani túto možnosť na strelenie víťazného zásahu nevyužili. ,,Stratili sme dva body. Boli sme lepším mužstvom, ale nepresadili sme sa strelecky,” vyjadril sa kouč Kučuk. Železničiari túžili v tomto zápase potvrdiť triumf z predošlého zápasu, keď vyhrali 3:0 na pôde Uralu. Napriek remíze však poskočili v tabuľke už na druhé miesto a na lídra súťaže Zenit Petrohrad strácajú iba tri body. ,,Náš cieľ bol s Tomskom bodovať naplno, ale nevyšlo to. Mrzí nás to, ale teraz sa už musíme sústrediť na ďalší zápas, ktorý nás čaká v sobotu na trávniku Samary,” vyjadril sa slovenský reprezentačný obranca Ján Ďurica, ktorý odohral tradične celý duel a v 57. minúte dostal žltú kartu.

Fotogaléria zo zápasu 11. kola ruskej Premier League Lokomotiv – Tom Tomsk 0:0

Za fotogalériu ďakujeme Elene Rybakovej.

1. október 2013 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: