Lokomotiv zvalcoval aj Ural

Vo skvelých výkonoch pokračujú futbalisti Lokomotivu Moskva v novom ročníku ruskej ligy. V 10. kole vyhrali bez problémov na pôde nováčika z Uralu 3:0. Náš obranca Ján Ďurica tradične odohral celý duel v zostave moskovského klubu.

Moskovčania si na trávniku Uralu nič iné, ako zisk troch bodov nepripúšťali. ,,Stretnutie sme od samého úvodu zobrali do svojich rúk a išli jednoznačne za víťazstvom. Za prvú polhodinku sme dali dva góly, pomohlo nám aj to, že súper už v úvode hral pre červenú kartu o jedného hráča menej,” vyjadril sa na úvod slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica. ,,Myslím si, že sme potvrdili úlohu favorita, vyhrali sme zaslúžene a teraz sa už sústredíme na ďalší ligový zápas,” pokračoval Jano, ktorý opäť nastúpil v základnej zostave a odohral celý duel. Lokomotiv už v pondelok o 16.15 h čaká duel na domácom štadióne proti Tomsku a aj v tomto zápase budú zverenci trénera Leonida Kučuka jasným favoritom. ,,Tomsk sa síce pomaličky dostáva zo dna tabuľky, takže musíme si dať na nich pozor a nič nepodceniť. Chceme jednoznačne potvrdiť výhru z Uralu a získať do tabuľky ďalšie tri body,” dodal Ďurica.

Za fotogalériu zo zápasu ďakujeme Elene Rybakovej.

27. september 2013 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!