Lokomotiv oskalpoval v derby Dinamo

Vo skvelých výkonoch pokračujú futbalisti Lokomotivu Moskva. V zápase 9. kola ruskej ligy vyhrali v derby súboji na pôde Dinama 3:1. Náš obranca Ján Ďurica odohral v drese železničiarov celý duel. 

Lokomotiv nastupoval do súboja s Dinamom s jasným cieľom, bodovať a udržať sa v hornej časti tabuľky. „Sme radi, že sme tento zápas zvládli, získali sme mimoriadne cenné tri body,“ vyjadril sa bieloruský kouč na lavičke Lokomotivu Leonid Kučuk. Jeho zverenci rozhodli o víťazstvo v poslednej štvrťhodine, keď za nerozhodného stavu 1:1 vsietili dva góly. „Hrali sme dobre, darí sa nám v koncovke a získavame dôležité body,“ pokračoval tréner Kučuk, ktorý dal opäť dôveru od úvodu súboja aj nášmu reprezentačnému obrancovi Jánovi Ďuricovi. Ten v tomto ročníku nevynechal v zostave moskovského celku ani sekundu. „Máme momentálne formu, hráme dobre celé mužstvo, čo nás teší. Dúfam, že v týchto výkonoch budeme pokračovať naďalej,“ reagoval Ďurica, ktorému aj v tomto zápase fandili v hľadisku jeho rodičia. Najbližšie čaká cez víkend Lokomotiv zápas na pôde nováčika z Uralu.

 

23. september 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!