Jano: Vyhrať na Diname by bola paráda

Už v sobotu čaká na futbalistov Lokomotivu Moskva zápas 9. kola ruskej ligy. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu nastúpi o 16.15 h v derby súboji na ihrisku Dinama Moskva. Ak by železničiari uspeli, môžu sa dostať už na 2. miesto v tabuľke.

Lokomotivu sa zatiaľ v novom ročníku celkom darí. Tím bieloruského trénera Leonida Kučuka získal už 16 bodov a toľko isto gólov aj nastrieľal. ,,Na rozdiel od jarnej časti dávame góly a aj preto bodujeme, čo je najdôležitejšie. V minulom kole sme sa síce doma natrápili s Kubanom Krasnodar, ale vyhrali sme najtesnejším rozdielom a nálada v kabíne je veľmi dobrá. Atakujeme špicu tabuľky a to je náš cieľ v tomto ročníku,” vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.

Rodák z Dunajskej Stredy má absolútnu dôveru trénera Kučuka, veď v doterajších ôsmich súbojoch nechýbal na trávniku ani sekundu. ,,Cítim sa v hernej pohode a som rád, že pravidelne hrávam,” pokračoval Jano, ktorý by mal nastúpiť v základnej zostave aj v sobotu proti Dinamu Moskva. ,,Je to derby zápas, takže ťažko hľadať favorita. Dinamo hrá doma, má menšiu výhodu, ale veríme si a chceme bodovať. Keby sme vyhrali, bola by to paráda. Určite je to v našich silách, pretože máme dobrý tím,” dodal Ďurica, ktorému aj v tomto zápase budú v hľadisku držať palce jeho rodičia.

20. september 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!