Jano: Vydreli sme cenné tri body

Futbalisti Lokomotivu Moskva zvládli domáci súboj 8. kola. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu zdolal Kuban Krasnodar 1:0 a opäť sa dotiahol na čelo tabuľky. Slovenský reprezentant odohral celý zápas.

,,Hoci sme vyhrali, víťazstvo sa nerodilo ľahko. Kuban hral veľmi dobre, ale dôležité je, že sme vyhrali. Dva týždne sme neboli pokope pre reprezentačné povinnosti, takže sme spokojní, že sme tento zápas doma zvládli,” vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica. Ten znovu nastúpil v základnej zostave a z hľadiska mu palce držali aj jeho najbližší. ,,Na zápase bol otec i mamina. V rukách mali aj slovenskú vlajku. Som rád, že videli našu výhru i mňa na trávniku,” dodal Jano. Najbližšie čaká Lokomotiv cez víkend derby zápas proti Dinamu Moskva.

Fotogaléria zo zápasu Lokomotiv – Kubaň Krasnodar (1:0). Jano Ďurica opäť odohral celý zápas a nechýbal tak ani v jednom z doterajších ôsmich duelov aktuálneho ročníka ruskej Premier League. V hľadisku nechýbali ani Janovi rodičia.

Za fotografie ďakujeme Elene Rybakovej.

 

15. september 2013 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!