Jano: Fandiť mi budú aj rodičia | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Jano: Fandiť mi budú aj rodičia

Po dvojtýždňovej prestávke pokračuje cez víkend ruská futbalová liga. Tím nášho obrancu Jána Ďurica privíta v nedeľu 15.9 o 11.30 h na svojom štadióne Kuban Krasnodar. 

Moskovský klub zatiaľ predvádza v novom ročníku dobré výkony. Tím bieloruského trénera Leonida Kučuka však v poslednom zápase prehral na pôde Zenitu Petrohrad 1:2, takže v nedeľu proti Kubanu chcú potešiť svojich fanúšikov. „Tri body by boli super, to je náš cieľ. Aj napriek prehre v poslednom zápase so Zenitom nám tréner poďakoval za výkon. Hráme dobre a ak budeme pokračovať v týchto výkonoch, tak verím, že budeme bodovať,“ vyjadril sa slovenský reprezentant v službách Lokomotivu, ktorý doposiaľ odohral všetky stretnutia v novej sezóne. Na víkendovom súboji bude mať v hľadisku aj podporu zo Slovenska. „Do Moskvy prišli rodičia, takže pôjdu sa pozrieť na zápas,“ dodal Jano.

13. september 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!