Jano: Chceme vyhrať aj doma!

Futbalistov Slovenska čaká v utorok v Žiline o 20.15 h odvetný kvalifikačný súboj našej G-skupiny proti Bosne a Hercegovine. Ak chcú Slováci ešte živiť nádej na postup do Brazílie, musia opäť vyhrať. Obranca Ján Ďurica verí, že so spoluhráčmi zopakujú piatkový výkon zo Zenice. 

Slováci predviedli v piatok na trávniku Bosny a Hercegoviny skvelý výkon a po triumfe 1:0 zásluhou Pečovského sú stále v hre o postup na svetový šampionát v roku 2014 do Brazílie. Ak chcú stále živiť nádej, musia aj doma v Žiline zdolať ťažkého súpera. „Na zápas v Bosne už musíme zabudnúť. Hrali sme výborne, ale teraz sa už sústredíme na odvetu. Verím, že zopakujeme výkon z Bosny a opäť vyhráme. Súper určite predvedie lepší výkon, bude nám chcieť prehru odplatiť, takže musíme sa na nich pripraviť,“ vyjadril sa reprezentačný obranca Ján Ďurica, ktorý odohral v Zenici celý duel. „Ja som pred týmto dvojzápasom vyhlásil, že je v našich silách získať šesť bodov. Verím, že moja predpoveď sa aj naplní,“ dodal Jano, ktorý očakáa aj podporu fanúšikov. „Vieme, že príde veľa ľudí z Bosny, ale veríme, že aj naši diváci prídu vo veľkom počte. Budeme ich potrebovať,” dodal obranca Lokomotivu Moskva.

9. september 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!