Jano: Teší nás, že sme stále v hre

Futbalisti Slovenska zvládli vynikajúco svoj prvý kvalifikačný duel pod vedením nového trénera Jána Kozáka. Na štadióne v Zenici dokázali v piatok triumfovať s lídrom našej G-skupiny Bosnou a Hercegovinou 1:0 gólom Pečovského. Celý duel odohral aj obranca Ján Ďurica.

Naši hráči už pred náročným zápasom vedeli, že ak chcú byť ešte v hre o postup na MS 2014 do Brazílie, musia bodovať naplno. ,,Veľmi dobre sme sa na súpera pripravili. Od úvodu to bolo aj vidno, že sme hrali ako jeden tím, aj celá lavička žila, čo bolo super. Naozaj sme predviedli vynikajúci výkon a ukázali sme, že futbal hrať vieme. Na trávniku sme nechali srdce,” vyjadril sa skúsený slovenský obranca Ján Ďurica, ktorý odohral celých 90. minút. ,,Myslím si, že sme našou hrou domácich mierne zaskočili, teší nás, že sme ostali v hre o postup. Teraz už musíme myslieť na odvetný duel v Žiline,” pokračoval Jano.

Slováci sa z Bosny vrátili v sobotu a už v nedeľu odcestujú do Žiliny, kde v utorok opäť nastúpia proti Bosne a Hercegovine. ,,Bude to určite iný súboj. Súper nám bude chcieť prehru odplatiť, ale musíme sa pozerať iba sami na seba. Vieme, že ak chceme ďalej živiť postupovú nádej, tak musíme opäť zabodovať naplno,” dodal obranca Lokomotivu Moskva.

 

7. september 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!