Body stratili v závere

Druhú prehru v sezóne utržili futbalisti Lokomotivu Moskva. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu prehral na ihrisku Zenitu Petrohrad 1:2, keď druhý gól inkasoval v závere stretnutia. 

„Odohrali sme kvalitný duel, najmä v druhom polčase sme hrali dobre a to sme pritom od 43. minúty dohrávali o jedného hráča menej, keď nám vylúčili Diarru. Napriek tomu sa nám podarilo vyrovnať, ale v závere Zenit vystupňoval tlak a inkasovali sme druhý gól. Škoda toho, pretože za bojovnosť sme si bod zaslúžili,“ zhodnotil duel na pôde Petrohradu obranca Ján Ďurica. „Aj napriek prehre nám tréner v kabíne poďakoval za dobrý výkon. Prehra mrzí, ale ideme ďalej, sezóna sa iba začala a tešiť nás môže to, že hráme dobre,“ doplnil slovenský reprezentant, ktorý nechýba v nominácii trénera Jána Kozáka na dva kvalifikačné súboje proti Bosne a Hercegovine 6. a 9. septembra. „Teraz sa už sústredím na reprezentáciu. Ešte stále sme v hre o postup, ale potrebujeme tieto súboje zvládnuť,“ dodal Jano.

2. september 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!