Zenit bude ťažká skúška

Vo skvelej forme sa prezentujú futbalisti Lokomotivu Moskva v novom ročníku ruskej ligy. Po šiestich kolách im patrí skvelá druhá priečka. Najbližšie ich však čaká náročný súboj, keď ich vyzve v nedeľu o 11.30 h Zenit Petrohrad. 

„Čaká nás veľmi ťažký zápas, bude to tvrdá previerka pre náš tím. Hoci sme v tabuľke momentálne na lepšom postavení, Zenit hrá doma, takže bude miernym favoritom zápasu. Ale určite je našim cieľom v Petrohrade bodovať,“ vyjadril sa pred šlágrom 7. kola ruskej slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica. Ten v novom ročníku nastúpil v každom súboji v základnej zostave. „Som rád, že tréner mi verí, cítim sa v pohode a verím, že v dobrých výkonoch budem pokračovať nielen ja, ale celý tím. Momentálne máme formu, dávame veľa gólov a získavame body,“ dodal Ďurica, ktorý proti Petrohradu nastúpi aj proti svojmu reprezentačnému kolegovi Tomášovi Hubočanovi.

 

 

30. august 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!