Oskalpujú aj Rostov?

Futbalistov Lokomotivu Moskva čaká v pondelok o 18.00 h súboj 6. kola ruskej ligy. V dohrávanom stretnutí privíta tím nášho obrancu Jána Ďuricu FC Rostov, ktorý doposiaľ neprehral a v tabuľke mu patrí skvelé druhé miesto. 

Železničiari majú v posledných dueloch výbornú fazónu, vďaka čomu sa v tabuľke prepracovali na piatu priečku. Mužstvo bieloruského trénera Leonida Kučuka však v pondelok čaká náročný súboj na domácej pôde. Lokomotiv privíta prekvapenie nového ročníka FC Rostov. „Zatiaľ v šiestich dueloch ani raz neprehrali. Dávajú aj dosť gólov a málo inkasujú. Určite nás čaká náročný zápas, ale ak budeme pokračovať vo výkonoch, ktoré sme predvádzali doposiaľ, tak verím, že vyhráme a posunieme sa v tabuľke ešte vyššie,“ vyjadril sa slovenský obranca v službách moskovského tímu Ján Ďurica. Lokomotiv navyše získal počas týždňa výraznú posilu. Z konkurenčnej Machačkaly prišiel do kádra záložník Lassana Diarra, ktorý by v súboji s Rostovom nemal na trávniku chýbať rovnako ako aj Jano Ďurica. Ten odohral doposiaľ všetky zápasy v základnej zostave.

 

25. august 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!