Rozhodli v posledných sekundách

Udreli v závere. Futbalisti Lokomotivu Moskva zvíťazili v 5. kole ruskej ligy na pôde Tereku Groznyj 1:0 gólom v poslednej minúte. Náš obranca Ján Ďurica opäť odohral celé stretnutie. 

Moskovčania nastupovali do zápasu v pozícii favorita, veď Groznyj doposiaľ naplno nebodoval. Hoci od úvodného hvizdu mali zverenci bieloruského trénera Leonida Kučuka územnú prevahu, nevedeli sa strelecky presadiť. Keď už sa zdalo, že duel skončí bezgólovou remízou, rozhodol o triumfe Lokomotivu v 92. minúte Samedov. „Som rád, že sa potvrdili moje predzápasové slová a zápas sme vyhrali. Bolo dôležité, že sme sa koncentrovali do poslednej sekundy, čo sa nám aj vyplatilo, keďže sme skórovali v posledných sekundách,“ vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý opäť odohral celý súboj. „Myslím si, že sme vyhrali zaslúžene, boli sme celý duel lepším tímom a získali sme cenné tri body,“ dodal Jano.

19. august 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!