Jano: Ideme si po tri body

Po reprezentačnej prestávke pokračuje cez víkend ruská liga zápasmi 5. kola. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu – Lokomotiv Moskva nastúpi v sobotu o 18.30 h na pôde Tereku Groznyj. Cieľom železničiarov je zisk troch bodov. 

Lokomotivu vyšiel vstup do nového ročníka a momentálne zverencom bieloruského trénera Leonida Kučuka patrí štvrtá pozícia. Na pôde Tereku tak budú jasným favoritom. „Majú síce iba dva body, ale nemôžeme ich podceniť. Áno, ideme si po víťazstvo, ale pozíciu favorita musíme na trávniku potvrdiť,“ vyjadril sa reprezentačný obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.

„V posledných dueloch sme hrali dobre, vytvárame si aj šance, takže verím, že v hernom prejave budeme pokračovať aj naďalej a získame ďalšie dôležité body,“ pokračoval Jano, ktorý má stále dôveru hlavného trénera. Doposiaľ nevynechal ani jednu minútu v štyroch zápasoch nového ročníka ruskej ligy.

16. august 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!