Jano: Odohrali sme dobrý zápas

Futbalisti Slovenska majú za sebou premiéru pod novým trénerom Jánom Kozákom. V stredu v Bukurešti remizovali s domácim Rumunskom 1:1. Obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica odohral celé stretnutie. 

Slováci odohrali v Bukurešti dobrý zápas a hoci stále čakajú v tomto roku na prvý triumf, pod novým trénerom sa ukázali v dobrom svetle. O jediný gól nášho výberu sa postaral Stanislav Šesták, ktorý sa po roku vrátil do národného mužstva. „Bola to moja premiére na lavičke pri reprezentácii, prežíval som veľké napätie. Myslím si, že na tomto výkone sa dá stavať do budúcnosti. Chalani ťahali za jeden povraz,“ vyjadril sa po súboji kouč Ján Kozák.

Ten dal od úvodu súboja dôveru v defenzíve obrancovi Lokomotivu Moskva Jánovi Ďuricovi. „Som rád, že som dostal od trénera dôveru. Myslím si, že sme odohrali dobrý súboj, pri troške šťastia sme mohli aj vyhrať,“ povedal skúsený zadák. „Prvý polčas sme hrali ustráchano, chýbalo nám sebavedomie, ale v druhom dejstve sme  predviedli výkon, na ktorom môžeme stavať v ďalšom období. Mali sme šance, mohli sme aj vyhrať. Myslím si, že sme sa dobre naladili na septembrový kvalifikačný duel v Bosne,” dodal Ďurica.

15. august 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!