Ďurica: V Rumunsku chceme vyhrať

Svoju premiéru pod novým reprezentačným trénerom Jánom Kozákom môže už v stredu o 20.00 h absolvovať obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica. Slovenský výber nastúpi na prípravný súboj v Bukurešti proti domácemu Rumunsku. 

Pred pár týždňami nastala zmena na trénerskom poste v národnom futbalovom tíme. Dvojica Michal Hipp a Stanislav Griga skončila svoju misiu a novým kormidelníkom sa stal Ján Kozák. Toho čaká už v stredu premiéra na reprezentačnej lavičke v Bukurešti proti Rumunsku. Do kádra povolal aj obrancu Lokomotivu Moskva Jána Ďurica. „Hovorí sa, že každá zmena by mala priniesť zlepšenie, takže verím, že aj v tomto prípade to bude platiť. Nového trénera som doposiaľ nepoznal, nikdy predtým ma netrénoval. Máme za sebou úvodný tréning, zatiaľ sa iba zoznamujeme,” vyjadril sa skúsený obranca Jano Ďurica. Na zápas proti rumunského výberu sa teší a verí, že dostane šancu. „Bol by som rád, keby som nastúpil a odvďačil sa trénerovi za dôveru. Myslím si, že tento súboj nemá favorita. Rumuni však hrajú doma, bude hrať tvrdo, možno až na hranici fair-play, ale nebojíme sa ich a pôjdeme do zápasu s cieľom vyhrať,” dodal Ďurica.

12. august 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!