Jano: Dúfam, že to nebol môj posledný gól

Jano Ďurica odohral aj štvrtý zápas rozbiehajúceho sa ročníka ruskej Premier League. Okrem obranných zákrokov prispel k výhre železničiarov dôležitým poisťujúcim gólom na 3:1 v 88. minúte.

Lokomotiv si tak pripísal na konto druhý triumf v prebiehajúcom ročníku a prvé tri body na domácej pôde. ,,Už pred zápasom som spomínal, že ak zopakujeme výkon proti CSKA, tak sa o víťazstvo neobávam. Hrali sme naozaj dobre, dali prvý gól a hoci súper znížil na 2:1 po spornej penalte, tri body sme si ustrážili,” zhodnotil duel proti Krasnodaru náš obranca Ján Ďurica, ktorý pečatil triumf svojho tímu gólom na 3:1. ,,Som rád, že som dal prvý gól v tomto ročníku, verím, že nebude posledný. Dôležité je však to, že hráme dobre a získavame aj body,” doplnil Ďurica, ktorý figuruje v nominácii slovenského tímu na prípravný duel proti Rumunsku 14. augusta v Bukurešti. ,,Potešilo ma, že noý kouč Ján Kozák mi dal dôveru. Už sa na zraz a zápas teším,” dodal Jano.

Autorkou fotogalérie je Elena Rybakova.

 

6. august 2013 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!