Trabzonspor - Genclerbirligi (liga, 4. kolo)
  • 17.09.2017 - 20:00
    Basaksehir - Trabzonspor (liga, 5. kolo)

Jano: Nezaslúžili sme si prehrať

Prvú prehru v novom ročníku ruskej ligy si na svoje konto pripísali v nedeľu hráči Lokomotivu Moskva. Na svojom štadióne nešťastne podľahli obhajcovi titulu CSKA Moskva 1:2. Náš obranca Jano Ďurica odohral v drese domácich celý zápas.

Železničiari si pred derby súbojom na svojho protivníka trúfali a odohrali proti favoritovi vyrovnanú partiu. Hoci po polčase prehrávali 0:1, po prestávke dokázali vyrovnať a predtým navyše nepremenili pokutový kop. „A to sa nám ešte tesne po prestávke zranil gólman Guilherme a bude nám chýbať niekoľko týždňov, čo je pre nás veľká strata,” vyjadril sa na úvod slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.

Hoci jeho tím vyrovnal, na konci zápasu inkasoval gól a napokon nezískal ani bod. „Je to veľká škoda, pretože sme naozaj hrali výborne. Ľudia nás vytlieskali, ale mrzí nás, že sme stratili body,” pokračuje Jano. Najbližšie čaká v pondelok 5. augusta Lokomotiv ďalší súboj na vlastnom ihrisku proti FK Krasnodar. „Ak podáme výkon proti CSKA, tak verím tomu, že získame tri body,” dodal Jano.

Fotogalériu poskytla ruská fotografka Elena Rybakova a slovenská fanúšička Marika :)

31. júl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor: