Jano: Proti majstrovi chceme bodovať

Na hráčov Lokomotivu Moskva čaká v nedeľu o 11.30 h prvý duel v novom ročníku na domácej pôde. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu privíta v derby súboji úradujúceho majstra CSKA Moskva. 

Lokomotiv má v novom ročníku za sebou už dve vystúpenia a zatiaľ nenašiel premožiteľa. Zverenci bieloruského kouča Leonida Kučuka najskôr remizoval s Anži Machačkala 2:2 a minulý týždeň vyhrali v Novgorode 2:1.  „Teraz nás však čaká oveľa náročnejší súper. Na domácej pôde privítame majstra CSKA Moskva. Očakávam, že tribúny budú plné a určite to bude dobrý súboj,“ vyjadril sa slovenský futbalový reprezentant Ján Ďurica. CSKA má rovnako ako Lokomotiv v úvode sezóny na konte štyri body a rovnaké skóre 4:3. „Určite chceme v tomto súboji uspieť a získať ďalšie cenné body. Musíme však proti majstrovi podať stopercentný výkon a hlavne premieňať šance,” naznačil ambície železničiarov Jano, ktorý v predošlých dvoch dueloch nastúpil v základnej zostave a odohral celých 90 minút.

26. júl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!