Jano: So štyrmi bodmi sme spokojní

Futbalisti Lokomotivu Moskva majú za sebou úspešný štart do nového ročníka ruskej ligy. Mužstvo nášho obrancu Jána Ďuricu získalo z dvoch duelov na pôde súpera 4 body a najbližšie ho čaká dvojzápas na domácej pôde. Cez víkend moskovský tím vyhral v Novgorode 2:1 a Jano opäť odohral celý duel. 

Lokomotiv si prvý triumf v novom ročníku vystrieľal v samom závere 2. kola na pôde Volgy Novgorod. „Nebol to ľahký zápas, Volga má dobré mužstvo, veď v úvodnom súboji remizovala na Diname. Sme radi, že sme zabodovali naplno a so vstupom do sezóny môžeme byť zatiaľ spokojní. Z dvoch súbojov na ihriskách súperov sme získali štyri body,” vyjadril sa na úvod slovenský obranca Ján Ďurica.

„Samozrejme, že je stále čo zlepšovať, ešte to z našej strany nie je ideálne, ale dôležité je to, že získavame body a strieľam góly, čo nám v jarnej časti minulej sezóny chýbalo. Konečne dokážeme šance aj premieňať a to je veľké pozitívum do ďalších duelov,” pokračoval Jano, ktorý odohral znovu celé stretnutie. Najbližšie čaká moskovský klub dvojzápas na domácej pôde proti CSKA a potom Krasnodaru. „Teraz myslíme na CSKA, bude to derby, príde asi plný štadión, takže už teraz sa teším,” dodal Ďurica.

22. júl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!