Novgorod nemožno podceniť | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Novgorod nemožno podceniť

Futbalistov Lokomotivu Moskva čaká v sobotu druhé vystúpenie v novom ročníku ruskej lige. Po remíze 2:2 na pôde Machačkaly, opäť nastúpi tím nášho obrancu Jána Ďuricu na ihrisku súpera. Moskovčanov o 16.30 h preverí klub Volgy Novgorod a radi by získali tri body.

Novgorod v úvodnom kole ruskej ligy poriadne potrápil Dinamo Moskva. ,,Mali skvelý nástup, veď už v 4. minúte vyhrávali 2:0. Musíme si dať pozor na začiatok, aby sme ich nepodcenili a neinkasovali,“ vyjadril sa na úvod slovenský reprezentant v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý pod vedením nového bieloruského kouča Leonida Kučuka odohral v Machačkale celý duel. ,,Škoda prvého stretnutia, mohli sme aj vyhrať. Teraz nás čaká znovu náročný súboj, v ktorom chceme bodovať, najradšej by sme vyhrali. Ale ako som už spomínal, Novgorod bude nepríjemný protivníkom,“ pokračoval Jano, ktorý by nemal chýbať v základnej zostave. Moskovčania strelili v prvom stretnutí dva góly, čo je dobrá vizitka, pretože v jarnej časti sa v koncovke veľmi trápili. ,,Dúfam, že v tejto sezóne nám to bude už viac padať, hlavne aby sme získali body, ktoré potrebujeme, aby sme sa pohybovali v hornej časti tabuľky,“ dodal Ďurica.

 

19. júl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!