Železničiari ratovali bod v závere

Futbalisti Lokomotivu Moskva majú za sebou úvodné vystúpenie nového ročníka ruskej ligy. Železničiari v premiére pod novým bieloruským koučom Leonidom Kučukom remizovali na horúcej pôde Anži Machačkala 2:2. Náš obranca Ján Ďurica odohral celý duel.

Moskovský tím bol v úvodnom zápase nového ročníka niekoľko minút blízko k zisku troch bodov, ale napokon zachraňoval bod. V 80. minúte nešťastne tečoval loptu od kamerunského útočníka Etoa do vlastnej bránky náš reprezentačný obranca Jano Ďurica a o štyri minúty neskôr už Anži viedla 2:1. Bod pre Lokomotiv ratoval v poslednej minúte kanonier Pavľučenko. „Chceli sme u ťažkého súpera bodovať, čo sa nám aj podarilo, pričom sme mali na víťazstvo. Hoci sme bod ratovali, stratili sme vlastne dva,” vyjadril náš obranca Ján Ďurica, ktorý odohral celé stretnutie. „V príprave som sa cítil výborne, chcel som ukázať trénerovi, že patrím do základu,” reagoval Jano. Lokomotiv po tomto stretnutí opäť čaká zápas na pôde súpera Volgy Novgorod. „Žreb na úvod nemáme ľahký, ale nevyberiete si. Aj tak musíte hrať s každým tímom,” doplnil Ďurica.

15. júl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor: