Jano trénuje v Maribore už pod novým trénerom

Futbalisti Lokomotivu Moskva sa už naplno pripravujú na nový ročník ruskej ligy, ktorá štartuje v polovici júla. Tím, v ktorom pôsobí aj slovenský futbalový reprezentant Ján Ďurica, sa momentálne nachádza na hernom sústredení v slovinskom Maribore. A mužstvo trénuje už pod vedením nového bieloruského kouča Leonida Kučuka. 

Moskovský klub má za sebou neúspešnú vlaňajšiu sezónu. Lokomotiv obsadil v ruskej lige až deviatu priečku, čím si nevybojoval miestenku v pohárovej Európe a vedenie klubu urobilo rázne kroky. Z pozície hlavného trénera odvolalo chorvátskeho kormidelníka Slavena Biliča, ktorého nahradil bieloruský tréner Leonid Kučuk. Ten vlani pôsobil na lavičke konkurenčného mužstva Kubaňu Krasnodar. „Nového trénera zatiaľ iba spoznávame. Je pri tíme iba niekoľko dní, takže si zvykáme na nové tréningy,” vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.

Moskovčania sa už od pondelka nachádzajú na hernom sústredení v slovinskom Maribore, kde odohrajú aj štyri prípravné zápasy pred štartom ligy, ktorá začína v polovici júla. Už dnes vo štvrtok 27. júna ich na úvod preverí srbský majster Partizan Belehrad. „Minulý týždeň sme začali s prípravou v domácich podmienkach a po týždni trénovania sme zamierili do Slovinska. Boli sme tu aj vlani, máme tu dobré podmienky na trénovanie,” pokračoval Ďurica. ,,V rámci sústredenia nás čakajú štyri kvalitné súboje, ktoré by mali preveriť našu formu. Zmeny v kádri nenastali, prišiel iba jeden nový hráč,” doplnil Jano.

 

27. jún 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!