Jano: Chceme sa rozlúčiť víťazstvom

Posledné kolo ruskej ligy majú v nedeľu o 11.30 h pred sebou futbalisti Lokomotivu Moskva. Tím nášho reprezentačného obrancu Jána Ďuricu privíta na svojom štadióne Saransk. Po zlej jarnej časti a aj celej sezóne sa chcú železničiari rozlúčiť s fanúšikmi víťazstvom.

Lokomotiv vstupoval do jarnej časti s cieľom pobiť sa o prvé priečky a vybojovať si miestenku v pohárovej Európe pre nasledujúci ročník. Lenže zverenci chorvátskeho trénera Slavena Biliča strácali body ako na bežiacom páse, nedokázali nielenže vyhrať, ale ani strieľať góly.
„Naše účinkovanie je sklamaním. Ambície klubu boli skončiť v prvej šestke, čo sme nesplnili,“ vyjadril sa Jano, ktorý so svojim tímom zaznamenal na jar iba dve chudobné víťazstvá.
„Čaká nás posledné kolo doma so Saranskom a jediným cieľom je vyhrať a rozlúčiť sa s fanúšikmi víťazstvom,“ pokračoval Jano, ktorý odohral v jarnej časti okrem jediného súboja, keď pauzoval pre žlté karty, zakaždým celých 90 minút.

24. máj 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!