Jano: Záver chceme zvládnuť víťazne

Posledné dve kolá ruskej ligy majú pred sebou futbalisti Lokomotivu Moskva aj s našim obrancom Jánom Ďuricom. Najbližšie ich v pondelok 20. mája čaká o 17.00 h súboj proti Anži Machačkala. Keďže železničiari už stratili šancu získať pohárovú priečku, chcú sa so súťažou v závere rozlúčiť víťazstvami.

Do zostavy Lokomotivu by sa v tomto súboji opäť mal vrátiť náš reprezentačný obranca Ján Ďurica. Okrem minulého kola, v ktorom železničiari v derby súboji proti CSKA prehrali 1:4, nechýbal na trávniku v jarnej fáze súťaže ani minútu. „Odpykával som si trest za štyri žlté karty, preto som sedel iba v hľadisku. Škoda, že chalani tento zápas prehrali, mali sme ešte šancu pobiť sa v závere o pohárovú Európu, takte sme nádej stratili,“ vyjadril sa Ďurica.

A keďže Lokomotiv dostal v poslednom súboji výprask, nemal by znovu chýbať v základnej zostave. „Do konca ligy ostáva odohrať dva zápasy. Chceme v nich naplno bodovať či už proti Machačkale, ale aj doma so Saranskom, aby sme sa s fanúšikmi rozlúčili víťazstvom. Chceme aj v tabuľke ešte poskočiť, pretože desiata priečka sa nám nepáči,“ pokračoval Jano, ktorý vie, že tento ročník nebude pre moskovský klub úspešný. „Hlavným cieľom bolo vybojovať pre Lokomotiv pohár, čo sa nepodarilo, takže, samozrejme, v klube vládne sklamanie,“ dodal Jano.

16. máj 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!