Jano: Stratili sme šancu na pohárovú Európu | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Jano: Stratili sme šancu na pohárovú Európu

Futbalisti Lokomotivu Moskva nezvládli mestské derby a lídrovi ruskej ligy CSKA podľahli v 28. kole na domácej pôde vysoko 1:4. V základnej zostave domácich prvýkrát v jarnej časti chýbal slovenský reprezentant Ján Ďurica, ktorý si odpykával trest za štyri žlté karty.

„Zápas som sledoval iba z tribúny a musím priznať, že CSKA malo v súboji s našim tímom navrch. Už po prvom polčase viedli 3:0 a hoci sa nám v druhej časti podarilo znížiť, hostia si víťazstvo postrážili. Výborne bránili, hrali na kontra útoky a tie im výborne vychádzali,“ zhodnotil zápas slovenský obranca Ján Ďurica.

Lokomotiv túžil v derby súboji proti CSKA naplno bodovať, aby si udržal šancu skončiť do šiesteho miesta, čo by znamenalo, že v budúcej sezóne by si zahrali v pohárovej Európe. „Túto šancu sme prehrou definitívne stratili. Je to škoda, bol to náš cieľ, ale v jarnej časti sme sa trápili a hlavne prvé zápasy sme nezachytili a postrácali veľa bodov. Do konca ligy ostáva odohrať ešte dva zápasy a radi by sme v nich bodovali, aby sme sa rozlúčili so sezónou víťazne,“ dodal na záver Ďurica.

14. máj 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!