Jano si derby pozrie z hľadiska, potom bude variť

Do konca aktuálneho ročníka ruskej ligy ostáva odohrať tri kolá. Futbalisti Lokomotivu Moskva aj napriek slabým výkonom v posledných týždňoch stále živia nádej skončiť na šiestej priečke, ktorá im zaistí účasť v pohárovej Európe. V nedeľu však musia v 28. kole zdolať doma CSKA Moskva. Náš obranca Ján Ďurica do hry nezasiahne, no po zápase sa stretne s fanúšikmi.

durica IMG_2864Stretnutie, ktoré bude mať výkop o 11.30 h, bude mať ostrý náboj. Nielenže ide o derby zápas dvoch moskovských klubov, ktoré sa nemajú veľmi v láske, ale hosťujúci tím momentálne vedie o tri body ruskú súťaž a bojuje s Petrohradom o titul. „Matematika je jasná, musíme vyhrať všetky tri posledné zápasy, aby sme mali šancu splniť náš cieľ, ktorým je účasť v pohárovej Európe. Keďže sme takmer celú jarnú časť prehajdákali a postrácali body, musíme zabrať teraz v závere. Vyhrali sme posledné dva súboje, takže verím, že chalani sa vyhecujú aj proti lídrovi súťaže CSKA,“ vyjadril sa slovenský reprezentant v službách Lokomotivu, ktorý doposiaľ na jar nevynechal ani minúta na trávniku, ale proti CSKA do hry nezasiahne. „V minulom kole som vyfasoval štvrtú žltú kartu, takže mám stopku. Súboj si pozriem iba z tribúny,“ dodal skúsený obranca.
Jano bude v nedeľu po zápase vyvárať. V klubovom bare sa stretne s fanúšikmi, ktorým bude odpovedať na otázky, rozdávať autogramy a pripraví im aj ochutnávku jedál zo slovenskej kuchyne. Takéto stretnutie absolvuje už druhý raz za krátke obdobie, naposledy sa priaznivcom venoval v novembri minulého roka.

9. máj 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!