Jano: Naša šanca na pohárovú Európu žije

Futbalisti Lokomotivu Moskva stále živia nádej na účasť v pohárovej Európe v budúcom ročníku. V 27. kole ruskej ligy totiž dokázali vyhrať na pôde Amkaru Perm 4:2 a na piatu priečku už strácajú iba štyri body. Celý súboj v drese železničiarov opäť odohral slovenský reprezentant Ján Ďurica.

,,Toto víťazstvo sme veľmi potrebovali. Našou úlohou bolo potvrdiť minulotýždňový triumf doma s Rostovom aj na pôde Permu,“ vyjadril sa skúsený obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica. ,,Hoci úvod súboja nám nevyšiel, prehrávali sme 1:0, ale gól v samom závere polčasu nás naštartoval. Následne sme pridali ďalšie tri a rozhodli o víťazstve. Bol to však náročný zápas, ktorý sa hral navyše na umelej tráve,“ pokračoval slovenský reprezentant Ján Ďurica, ktorý opäť nechýbal v základnej zostave a odohral celý duel. Na konci prvého dejstva však inkasoval žltú kartu. ,,Je to moja štvrtá, takže najbližší duel, ktorým bude derby proti CSKA si nezahrám, čo ma mrzí. Verím, že opäť vyhráme, pretože tri kolá pred koncom strácame na pohárovú Európu iba štyri body,“ dodal Jano.

5. máj 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!