Jano pred Permom: Na umelej tráve to bude ťažké | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Jano pred Permom: Na umelej tráve to bude ťažké

Už len štyri zápasy majú pred sebou futbalisti Lokomotivu Moskva v tejto sezóne ruskej ligy. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu sa v minulom súboji na domácej pôde proti Rostovu (3:1) konečne dočkal prvého víťazstva na jar. V nedeľu čaká železničiarov duel na pôde Permu o 14.00 h a radi by si pripísali do tabuľky ďalšie tri body.
Lokomotiv má Permu čo odplácať, veď na jeseň pred svojimi fanúšikmi prehral 1:2. ,,Čaká nás nepríjemný súper a navyše sa zápas bude hrať na umelej tráve, čo je nevyspytateľný povrch,“ vyjadril sa pred stretnutím slovenský reprezentant v službách železničiarov Ján Ďurica. Moskovčania v minulom kole konečne na jar naplno zabodovali a stále tak živia nádej získať miestenku v pohárovej Európe.
,,Na šieste miesto strácame šesť bodov, čo sa dá ešte dobehnúť, ale musíme už iba vyhrávať. Verím, že po triumfe s Rostovom sme sa naladili na víťaznú vlnu,“ doplnil skúsený obranca, ktorý zatiaľ na jar nastúpil vo všetkých zápasoch a nevynechal ani minútu.

3. máj 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!