Jano: Verím, že sme začali víťaznú sériu

Konečne. Futbalisti Lokomotivu Moskva si pripísali na svoje konto prvé jarné víťazstvo. Po predošlých šiestich dueloch bez plného bodového zisku dokázali zverenci trénera Slavena Biliča na svojom štadióne zdolať Rostov 3:1. Celý duel v drese železničiarov odohral aj náš obranca Ján Ďurica. 

Moskovčania si prvý triumf vystrieľali až v samom závere zápasu, keď v posledných minútach dvakrát prekonali gólmana hostí. „Tradične sme si počas súboja vytvorili viacero šancí, ale nie a nie dať gól. Ešte šťastie, že sme v závere predsa len strhli víťazstvo na našu stranu a konečne na jar zabodovali naplno. Už sme potrebovali vyhrať, aby sa nálada v kabíne upokojila a verím, že nám to zdvihne aj sebavedomie,“ vyjadril sa slovenský obranca Ján Ďurica v službách Lokomotivu, ktorý v siedmich jarných dueloch nevynechal na trávniku ani minútu.

„Dúfam, že čiernu sériu, ktorú sme ťahali, sme hodili za hlavu a teraz sme vyrazili za novou sériou, ale víťaznou. Do konca ligy ostáva odohrať ešte pár stretnutí a stále máme šancu získať miestenku v pohárovej Európe,“ dodal Ďurica.

 Za fotogalériu zo zápasu ďakujeme Elene Rybakovej.

28. apríl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!